10 Jaar Koningspaar | Bernard Rübsamen
10 Jaar Koningspaar
In deze uitgave 10 JAAR KONINGSPAAR treft u een selectie aan van de mooiste en meest indrukwekkende momenten die in het eerste decennium van koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben plaatsgevonden.
Vijf jaar na zijn eerste boek heeft de internationaal bekende fotograaf Bernard Rübsamen zijn beste foto’s geselecteerd om in alle in het koningshuis geïnteresseerden te laten meegenieten van evenementen waar onze koning en koningin acte de présence hebben gegeven.
Staatsbezoeken, kennismakingen met alle regio’s, konings- en prinsjesdag, vakanties in Lech; ze komen allemaal voorbij.
Het koningspaar is ook present bij gebeurtenissen die diep in de beleving van het Nederlandse volk ingrijpen, zoals Dodenherdenking, Memorial Day en de onthulling van het Holocaust Namenmonument. Sociale aspecten als MIND Us en VPTZ, Pensioen3daagse en Invictus Games krijgen eveneens aandacht.
Uiteraard ontbreken de schitterende foto’s van het koninklijk bezoek aan het Caribisch deel van het Koninkrijk niet. Rübsamen heeft een uitgebreide reportage gemaakt van de overzeese trip waarbij prinses Amalia haar ouders vergezelde.
Geniet van dit prachtige document over 10 jaar koningspaar!
€24,99
In Stock
News Reviews
We hebben nog geen externe links voor dit boek. Help je ons een handje?
Boekinformatie
ISBN | 9789460211188 |
---|---|
Aantal bladzijden | 240 |
Afmetingen | 305 x 218 x 25 mm |
Afwerking | Hardback |
Uitgever | boektotaal uitgeverij |
Auteur | Bernard Rübsamen (auteur) Netty Leistra (auteur) Bert Hulleman (redacteur) |
Geïllustreerd | Neen |
Druk | 1 |
Datum van uitgifte | 21-04-2023 |
Misschien ook interessant
-
Nieuw !
Interviewen in kwalitatief onderzoek | Marion Matthijssen
€19,50 Vooraf bestellen -
Nieuw !
Het moeras van De Zwijger | Jaap van de Wal
€24,99In 1576 broeit het in de lage landen. Alva is vertrokken, maar diens opvolger Don Juan is vastbesloten om de ketterij alsnog de kop in te drukken. In het geplunderde Antwerpen probeert men de draad weer op te pakken en vanuit Delft wil de prins van Oranje orde op zaken stellen.<b ...Vooraf bestellen -
Nieuw !
De andere kant van de bersiap | Mary C. van Delden
€27,50Decennialang is in de media gesproken over gewelddadige, gehersenspoelde, ongedisciplineerde en ongeorganiseerde leden van de nationalistische jeugdorganisatie (‘pemoeda’) die moordend en plunderend door het land trokken met als gevolg tienduizenden doden. Uit deze reconstruc ...Vooraf bestellen -
Nieuw !
Gerede Twijfel – De dode in het dressoir | Eva Zeldenrijk
€24,90 Vooraf bestellen -
Nieuw !
Atlas van de oversteek |
€34,99Tussen 1945 en 1968 maakten zo’n 300.000 mensen de oversteek van Indonesië naar Nederland. Wie ging er wanneer weg? Wat waren de redenen voor hun vertrek? Hoe verliep de reis? En de aankomst in Nederland? Met tientallen kaarten, grafieken en infographics laat "Atlas van de ove ...Vooraf bestellen -
Nieuw !
Wat mama niet vertellen kon | Marcel Maassen
€23,50Haar achternaam:Vooraf bestellen
Zelf verzonnen
Geboorteland en -plaats:
Onbekend
Namen van haar vader en moeder:
Ook onbekend
‘Dit is mijn verleden en niet het jouwe, daar heb jij niets mee te maken!’
Stel je voor: je had ... -
Nieuw !
In het dorp schutterij Sint Martinus Born | Bèr Deuss
€25,01 Vooraf bestellen -
Nieuw !
Naar Soerabaja | Wil de Graaf
€23,99Begin 1933 vaart "De Zeven Provinciën", een pantserschip van de Nederlandse marine, door de Indische wateren als er muiterij uitbreekt. Dat veroorzaakt zowel in Nederland als Nederlands-Indië grote opschudding. Na zes dagen maakt de regering er een einde aan door een bom op het ...Vooraf bestellen
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen